Co jest potrzebne na basenie?

Dlaczego pływanie jest ok?

Dla mnie przede wszystkim dlatego, że nie obciąża stawów i kręgosłupa. Po zrzuconych ponad 10 kilogramach – dzięki Trizerowi  – i tak mogę Wam powiedzieć, że czuję się duuużo lepiej. Mimo to nie wyglądam jeszcze tak jak bym chciała i sporo czasu upłynie, gdy zacznę tak wyglądać, o ile w ogóle mi się uda bo nie chodzi tu wcale o moja motywację czy silną wolę – sama jestem zaskoczona, że jest jej we mnie tak dużo. Bardziej rzecz w tym, że przecież urodziłam już czwórkę dzieci, a każda kolejna ciąża wywołuje w organizmie małe spustoszenie i moja skóra nigdy nie będzie już tak jędrna jak przed ciążami. No ale ćwiczenia w wodzie i samo pływanie na pewno pomogą mi ją trochę ujędrnić a dodatkowo też może uda się pozbyć cellulitu.

Co zabrać ze sobą na basen?

No właśnie, bo sama myśl o przygotowaniu oprzyrządowania dla całej naszej ekipy przyprawia mnie o gęsią skórkę. Właściwie to najważniejszy jest strój, i właśnie za godzin kilka jadę na zakupy co by nabyć taki, który będzie na mnie idealnie pasował bo po zgubieniu ponad dyszki ten stary trochę za mało opina moje ciało. Poza tym.. potraktuję ten zakup jako nagrodę za dobre sprawowanie ;) Dzieciakom też muszę zrobić basenowe zakupy a prócz strojów będę musiała nabyć czepki – ja nie cierpię, na szczęście na naszym basenie nie ma obowiązku zakładania czepków ale dzieci – szczególnie te młodsze- nie lubią jak im się woda do ucha wlewa ;) Zatem będą zakładać.

Mogą się tez przydać okulary – na pewno ręczniki – grrrr.. cała masa ręczników w naszym przypadku. No i klapki. A ja zabieram jeszcze szlafrok – wiem, wiem, nie ma potrzeby ale i tak będę się czuła lepiej wiedząc, że  w każdej chwili mogę się pod nim schować. A Wy – co zabieracie ze sobą na basen?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>